WYcenić, skonfigurować, dostarczyć

shutterstock_458131234.jpg

Arena.pl przedstawia nowe metody konfiguracji cenników dostaw. Większe możliwości, większa intuicyjność, lepsze efekty.

Dostawa produktu to jeden z elementów składowych ostatecznej ceny zakupu. To także miejsce, w którym najpierw przed sprzedawcą, a potem przed klientem otwiera się szereg możliwości. Przedpłata czy płatność przy odbiorze, przesyłka kurierska czy paczka priorytetowa, a może opcja samodzielnego odbioru. Arena.pl przygotowała dla Was szereg rozwiązań, które mają pomóc w sprawnym zarządzaniu dostawami, ich cennikami i przypisywaniu ich do konkretnych produktów.

Na platformie Arena.pl dysponujecie 20 metodami dostaw. W panelu sprzedawcy wybieracie te, które są dla Was odpowiednie i za ich pomocą przygotowujecie określone cenniki dostaw. Cenniki są gotowymi wzorcami, które możecie potem przypisać do określonych produktów. W cenniku wybieracie metody dostawy, dopisujecie do nich ceny, określacie maksymalną liczbę sztuk w paczce i cenę dostawy kolejnych sztuk.

Cenniki mogą być przypisane do wielu produktów, dzięki czemu zarządzanie zróżnicowanym asortymentem jest prostsze. Możecie stworzyć cenniki dla grup produktów o różnych gabarytach.

Dodatkowe ułatwienia, o których także warto wspomnieć, to możliwość ustalania progu, od którego obowiązuje darmowa dostawa, wskazywanie zasady łączenia cenników, kiedy klient zdecyduje się na zakup produktów z różnymi cennikami dostawy. Wszystkie te narzędzia pozwalają Wam skonfigurować zestaw cenników, które obsługują pełen asortyment produktów.

Więcej informacji o cennikach dostaw i pomoc techniczną znajdziecie pod adresem: https://pomoc.arena.pl/hc/pl/articles/360000570533-Cenniki-dostawy 
Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 3 z 7