Zintegruj Prestashop i Arena.pl

shutterstock_636777493.jpg

Wasze sklepy internetowe i Arena.pl w ścisłej współpracy. Przepływ danych, skuteczna komunikacja, łatwe zarządzanie.

Duża część z Was przekonała się z pewnością o skuteczności działania Prestashop. Dla wielu osób, to jedno ze skuteczniejszych narzędzi otwierających drogę do własnego sklepu w sieci. Teraz, dzięki modułowi API Prestashop, w prosty sposób możecie połączyć swoje sklepy z platformą Arena.pl. Udostępniamy to narzędzie bezpłatnie. Moduł pozwala na szybką konfigurację, mapowanie i synchronizację, dzięki którym pełne dane o produktach i zamówieniach wędrują ze sklepu do Arena.pl i odwrotnie. Zero stresu, ciągła aktualizacja danych i spójna prezentacja produktów są na WYciągnięcie ręki.  

Integracja platformy Arena.pl ze sklepem internetowym otwiera szereg możliwości ułatwiających codzienne prowadzenie biznesu. Przede wszystkim oszczędzacie czas i środki. Nie musicie bowiem uzupełniać danych dwa razy, najpierw w sklepie i ponownie na platformie, ponieważ oferta sklepu jest automatycznie „zasysana” do panelu sprzedawcy na Arena.pl. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wprowadzanie nowych produktów i poszerzanie oferty, ale także bieżącą aktualizację informacji o produkcie, jego ceny oraz dostępności. Dzięki wymianie informacji, cały czas macie pełen podgląd sytuacji i nie ma żadnej konieczności łączenia, zestawiania, wyliczania danych, ponieważ wszystkie są w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Wymiana działa również w drugą stronę: zamówienia złożone za pośrednictwem Arena.pl natychmiast pojawiają się w panelu sklepu.

Obecnie do waszej dyspozycji jest już moduł 2.0, kompatybilny z wersją 1.6 i 1.7 Prestashop. Najnowsza wersja wyposażona została w dodatkowe atuty. System automatycznie pobiera informacje o nowych metodach dostawy. Jest w stanie samodzielnie przypisywać cenniki owych dostaw w oparciu o wagę lub cenę produktu (w zależności od ustawień sklepu). W pobieranych zamówieniach pojawia się więcej informacji. Są one bardziej szczegółowe i rozbudowane. Poprawiono także błędy synchronizacji.

Integracja konta na Arena.pl z waszymi sklepami internetowymi to kolejne narzędzie, które ma służyć poprawieniu efektywności waszej pracy. Dzięki niemu znika wiele codziennych problemów, pojawia się dodatkowy czas, który możecie poświęcić na rozwijanie swojego biznesu, a WY wszystko macie pod ręką, bo dane niejako same zbierają się w jednym miejscu.

Wszystkie dane dotyczące połączenia Arena.pl i Prestashop, linki do pobrania modułu oraz szczegółowy poradnik znajdziecie pod adresem: https://pomoc.arena.pl/hc/pl/articles/206846019-Integracja-arena-pl-z-PrestaShop-API- 

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 4 z 5