Swobodne WYbory z PayU

shutterstock_1081260419.jpg

Zafundujcie swoim klientom proste i szybkie zakupy. Odkryjcie z nami plusy płatności z PayU na Arena.pl 

Płatność to finalny element procesu zakupowego. Finalny i – nie ma co ukrywać – z Waszego punktu widzenia najważniejszy. To ostatni moment, kiedy klient jednym ruchem ręki może zrezygnować z opcji zakupu danego produktu. Tym bardziej więc warto zadbać o to, aby system płatności był nie tylko przejrzysty dla sprzedawcy, ale przede wszystkim wygodny i przyjazny dla kupującego. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest PayU dlatego tej formy płatności nie mogło więc zabraknąć na Arena.pl. 

PayU to system o największej konwersji na rynku, wzbudzający zaufanie u 88% e-kupujących. Jest to przede wszystkim niezwykle wygodne narzędzie płatności, co we współczesnej sprzedaży jest jednym z ważniejszych czynników. PayU pozwala między innymi na płatność kartą kredytową, debetową, krajową lub zagraniczną. PayU oferuje szereg zabezpieczeń, co zwiększa zaufanie klientów, a już 22% płatności on-line to właśnie te wykonane kartą.

Szczególnie w przypadku tych z Was, którzy sprzedają produkty droższe, nie te codziennego użytku, ale te, których cena wymaga określonych zasobów finansowych, przydatnym rozwiązaniem może okazać się rozłożenie płatności na raty lub odroczenie płatności. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla klienta, a w żaden sposób nie obciążające Was jako sprzedawców. Otrzymujecie potwierdzenie płatności od pożyczkodawcy (PayU funkcjonuje tutaj jako pośrednik między klientem a pożyczkodawcą) i możecie finalizować zamówienie. To rozwiązanie, szczególnie przy większych zakupach, również ma szansę realnie podnieść Waszą sprzedaż, w niektórych przypadkach nawet o 15%.

PayU oprócz wielu korzyści i ułatwień dla klienta, które mogą przekładać się na poziom sprzedaży, oferuje również rozwiązania przekładające się na wygodę sprzedającego. Jest to między innymi system płatności, który gwarantuje przekazywanie środków na konto bez potrzeby dodatkowego zarządzania panelem płatności.

PayU to przede wszystkim wygoda klienta. Dostosowanie form płatności do potrzeb kupującego, daje realną szansę na podniesienie wyników sprzedażowych.Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 1