Bezpieczne logowanie/rejestracja

Każdy Użytkownik powinien przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa związanych ze swoim kontem na portalu arena.pl.

  • Ważną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest odpowiednie zabezpieczenie swojego konta mocnym hasłem. Tworząc hasło do swojego konta, Użytkownik powinien pamiętać o kilku ważnych zasadach.
  • Hasło powinno składać się, z co najmniej 6 znaków, natomiast zalecane są hasła do 16 znaków i rekomendowane jest użycie w haśle, co najmniej jednej dużej litery oraz jednej cyfry.
  • Słowa i cyfry, które zostały użyte w haśle, nie powinny być znane zbyt wielu osobom, np. użyte cyfry nie powinny być związane z datą urodzin, czy innymi datami, które łatwo powiązać z Użytkownikiem.
  • Hasło nie powinno przypominać nazwy konta Użytkownika na arena.pl, imienia czy nazwiska.
  • Aby dodatkowo dbać o bezpieczeństwo swojego konta każdego dnia, należy pamiętać o poprawnym wylogowaniu się z serwisu arena.pl, po zakończeniu pracy. W tym celu należy zawsze kliknąć przycisk wyloguj (w górnym menu pod nazwą Użytkownika) i następnie zamknąć okno lub kartę przeglądarki.
  • Ponadto nie powinno się zapisywać swojego hasła do konta arena.pl w przeglądarce, szczególnie, jeżeli z tego samego urządzenia może korzystać kilka osób.

Przy zachowaniu powyższych podstawowych zasad korzystanie z serwisu arena.pl i zakupy na nim staną się z pewnością bezpieczniejsze, szybsze i wygodniejsze.

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 1