Jak wyszukać przedmiot w serwisie arena.pl?

Wyszukiwanie przedmiotów

Dokładamy starań, aby nasza platforma zakupowa, była intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dlatego na arena.pl umożliwiliśmy przeglądanie dostępnych produktów na kilka sposobów:

  • korzystając z wyszukiwarki w górnej części strony,
  • przeszukując kategorie dostępne pod wyszukiwarką,
  • przeglądając Gorące oferty.

 

 Gorące Oferty

Gorące oferty to wysoko wyselekcjonowane propozycje dla naszych Kupujących, pod kątem atrakcyjności cenowej i jakościowej. Są one wybierane przez zespół arena.pl spośród ofert nadesłanych przez Sprzedających. Sekcja znajduje się na stronie głównej arena.pl oraz na stronie każdej kategorii.

 Kategorie

Każdy produkt dostępny na arena.pl jest przypisany do jednej z ośmiu kategorii, które znajdziesz w menu pod wyszukiwarką. Główne kategorie są podzielone na podkategorie, które możesz zobaczyć przesuwając kursor myszki na nazwę danej kategorii. Po kliknięciu w nazwę głównej kategorii, zostaniesz przekierowany na stronę kategorii. Jeśli zechcesz przeglądać ją głębiej, możesz wybierać dowolne podkategorie z menu, które na stronie kategorii pojawią się po lewej stronie.

 

 Wyszukiwarka

Jeśli interesuje Cię konkretny przedmiot, możesz użyć wyszukiwarki, którą znajdziesz w górnej części strony. Wpisując wyszukiwaną frazę, otrzymasz podpowiedzi w postaci fraz sugerowanych. Jest to ułatwienie, które powinno pomóc Ci odnaleźć poszukiwany produkt. Możesz również skorzystać z funkcji filtrowania produktów, w ramach konkretnych kategorii. Lista kategorii jest dostępna, po lewej stronie od przycisku Szukaj w wyszukiwarce.

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 1 z 3