Jak wypłacić pieniądze z Przelewy24.pl?

Przelewy24.pl

W momencie pozytywnej weryfikacji konta Sprzedawcy na platformie arena.pl, Sprzedawca otrzyma dwa e-maile:

  • e-mail z linkiem weryfikacyjnym z arena.pl;
  • e-mail z firmy Przelewy24.pl z indywidualnym numerem ID.

Konfigurację utworzonego subkonta w Przelewy24.pl należy wykonać logując się na stronie:

W celu dopełnienia formalności związanych z firmą Przelewy24.pl Sprzedający powinien przesłać stosowne dokumenty oraz wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1,50 zł. Wpłacona kwota zostanie zwrócona na rachunek firmowy Sprzedawcy.

Weryfikacja konta bankowego:

Po zalogowaniu się do Panelu w Przelewy24.pl, Sprzedawca powinien przejść do zakładki Moje Dane, wybrać opcję "Weryfikacja konta bankowego”, a następnie "zapłać on-line”.

Weryfikacja danych w serwisie Przelewy24.pl

W celu przesłania odpowiednich dokumentów do weryfikacji, Sprzedawca powinien skontaktować się telefonicznie bądź e-mailowo z serwisem Przelewy24.pl:

Stosowne dokumenty można załączyć na stronie:

Sprzedający powinien także uzupełnić dane firmy oraz dane osób reprezentujących Sprzedawcę. W tym celu należy wejść na: Moje dane / Ustawienia oraz Moje dane / osoby.

Zapomniałem hasła:

W przypadku zagubienia hasła należy wybrać czerwony napis "Odzyskaj hasło” i postępować zgodnie z instrukcjami przesłanymi na e-maila podanego w trakcie rejestracji na portalu arena.pl.

Nie posiadam maila z firmy Przelewy24.pl z indywidualnym numerem ID:

W przypadku zagubienia maila rejestracyjnego z indywidualnym numerem ID Sprzedawcy wysłanego z portalu Przelewy24.pl prosimy o kontakt na e-mail: pomoc@arena.pl lub skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie arena.pl: http://pomoc.arena.pl/hc/pl/requests/new.  

Wypłata środków z serwisu Przelewy24.pl:

Sprzedawca ma możliwość skorzystania z dwóch opcji wypłacania środków z subkonta Przelewy24.pl na własny rachunek bankowy. Domyślnie przelewy są wysyłane po zgromadzeniu na subkoncie Sprzedawcy kwoty 1000,00 zł.

Aby wybrać inną metodę przekazywania pieniędzy na rachunek firmowy Sprzedającego należy zalogować się do systemu Przelewy24.pl, następnie przejść do zakładki Wypłaty/Ustawienia wypłat.

Na tej podstronie dostępne są następujące warianty wypłat:

  • Wariant I - Przelew na konto firmowe Sprzedawcy wykonywany automatycznie po zgromadzeniu określonych środków. W wariancie tym Sprzedawca sam ustala sumę wpłat, po przekroczeniu której serwis Przelewy.24.pl będzie przelewał pieniądze na rachunek firmowy (min. 3,50 zł, maks. 1000,00 zł).
  • Wariant II - Przelew terminowy pozwala na wypłaty środków z subkonta Sprzedawcy na Przelewy24.pl w określonym czasie, np. codziennie, raz w tygodniu, w dni robocze, raz w miesiącu. Niezależnie od zgromadzonych na subkoncie Przelewy24.pl środków przelew zostanie wygenerowany we wskazanym przez Sprzedawcę dniu.
Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 5 z 9